Студенти під час практики відвідали GALA-HOTEL.

20 листопада 2023р. студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка спеціальності «Готельно-ресторанна справа» під час проходження «Навчальної практики у готельно-ресторанних закладах» відвідали GALA-HOTEL.

Студенти дізналися багато цікавого про функціонування даного закладу розміщення. Номери в готелі на одне, два, три місця. При необхідності у номери категорій «Стандарт/Апартаменти» можливе додаткове розміщення 4-ї особи. Діти до 12 років, без займання окремого місця, проживають безкоштовно. У готелі можливе розміщення з домашніми тваринами.

Готель знаходиться в тихому спокійному місці, в 15 хвилинах пішої ходи від туристичного центру міста. При готелі передбачена безкоштовна парковка.

Майбутні фахівці готельно-ресторанного бізнесу також мали можливість відвідати боулінг-клуб «Галактика», де грали в боулінг та отримали масу позитивних емоцій.

Коментарі Вимкнено до Студенти під час практики відвідали GALA-HOTEL.