Співпраця зі стейкхолдерами

13 листопада 2023 року в рамках співпраці зі стейкхолдерами відбулася зустріч гаранта ОПП “Туризм” к.е.н., доц. Тетяни Марусей, к.і.н., доц. Богдани Опрі із завідувачем відділу туризму департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради Тетяною Овчарук.

Під час зустрічі було розглянуто особливості підготовки фахівців на ОПП, які реалізуються на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи (Туризм: бакалаврський, магістерський рівні вищої освіти), (Готельно-ресторанна справа: бакалаврський рівень вищої освіти). Також було обговорено перелік навчальних дисциплін туристичного напряму для розширення можливостей працевлаштування та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці майбутніх випускників ОПП, виходячи з потреб регіону. Окреме питання було присвячено удосконаленню освітнього процесу, зокрема, організації екскурсійних практик та можливості використання під час їх проходження матеріально-технічного забезпечення кафедри.

Коментарі Вимкнено до Співпраця зі стейкхолдерами