• Новини

СЕРДЕЧНО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Колектив економічного факультету щиро вітає Матвейчук Людмилу Олександрівну, доктора наук з державного управління, доцента, професора кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, з ювілеєм!

• Новини

29–30 жовтня 2019 року студенти економічного факультету прийняли участь у тренінгах, організованих Кам’янець-Подільським міським центром зайнятості.

Коментарі Вимкнено до ТРЕНІНГИ У КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОМУ МІСЬКОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

СТОРІНКАМИ КОНКУРСУ BEST COOK FEST – 2019

22 жовтня 2019р. студенти 3-4 курсів спеціальності «Готельно-ресторанна справа та «Туризм» прийняли участь у 6-й Міжнародний конкурс ресторанних технологій «Best Cook Fest – 2019», який відбувся в ТВК «Сонячна Долина».У майстер-класах, які провели ведучі фахівці ресторанної галузі, всесвітньо відомі кулінари та судді Всесвітньої Асоціації кулінарних Союзів (WACS): Гвідо Дебоно (Мальта), Галина Лосєва (Україна) та інші – відбувся обмін професійним досвідом у розробці нових напрямків  технології кулінарної і кондитерської продукції.

НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА В ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННИХ КОМПЛЕКСАХ

З 1 по 18 жовтня 2019 року студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, економічного факультету першого курсу напряму підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» перебували на практиці «Навчальна практика в готельно-ресторанних комплексах» та «Вступ до фаху».

Коментарі Вимкнено до НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА В ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННИХ КОМПЛЕКСАХ

АНГЛОМОВНИЙ ЗАХІД ДЛЯ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ ТУРИСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

26 вересня на економічному факультеті відбувся міжнародний науковий симпозіум «Туризм у ХХІ столітті: реалії, виклики, загрози» організований кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи. Відкрив захід декан факультету В.В. Ткачук.

Коментарі Вимкнено до АНГЛОМОВНИЙ ЗАХІД ДЛЯ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ ТУРИСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

МІЖНАРОДНИЙ ОБМІН

З 9 по 22 вересня студенти Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка, економічного факультету, напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» приймали участь у проекті молодіжного обміну, який наш університет реалізує спільно з Групою понадгімназійних шкіл № 2 ім. К. К. Бачинського в Домброві Тарновській. 9 вересня стартував міжнародний культурний обмін «Разом пізнаємо перлини культур Повісля Домбровського і Поділля» з метою апґрейду механізму міжнаціональної співпраці та дружніх контактів між молоддю двох країн: України та Польщі.

ДЕНЬ ТУРИЗМУ

27 вересня 2019 року увесь світ та Україна відзначали Всесвітній день Туризму. У Кам’янці-Подільському як туристичному центрі проводився цілий ряд заходів приурочених до Всесвітнього дня туризму. Відбулись наступні заходи: конкурс «Кращий сувенір Кам’янця-Подільського»; чемпіонат України з повітроплавання; безкоштовна історична екскурсія «Кам’янець-столиця УНР»; безкоштовна спортивна екскурсія «Під мостами Кам’янця»; безкоштовний аква-тур «Сплав по Смотричу»; панельна дискусія «Кам’янець туристичний 2019: досягнення та невикористані резерви» тощо.

ДЕНЬ ТУРИЗМУ

27 вересня у рамках Всесвітнього дня Туризму студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, економічного факультету, напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» приймали активну участь у всіх заходах, котрі проводилися в місті.

ПОХІД У МУЗЕЙ

11 вересня студенти першого курсу економічного факультету відвідали Історичний музей Університету. Першокурсники мали прекрасну нагоду познайомитися з етапами розвитку закладу, його видатними постатями, найбільшими досягненнями за 100-літню практику існування, а також навіть торкнутися величної історії Університету. Дякуємо працівникам музею за цікаву та вичерпну екскурсію.